İnsan Kaynakları
TESTART ve Teknik Destek Grubu olarak ilk günden bu yana genç ve güçlü kadromuzla, her zaman başkaları için zor hatta imkansız olanı hedefleyerek başarıya ulaştık. Bu başarıların gururunu yine kadromuzla yaşarız. TESTART ve TDG için çalışanları yapının en değerli parçasıdır. Kurum içerisinde tüm şartların çalışanların maddi ve manevi olarak hakettikleri koşullarda çalışmalarını sağlayacak şekilde oluşturulmasına azami çaba gösteririz.

Ar-Ge Departmanı

''Türkiye'nin Sensör, Test ve Veri Toplama Sistemleri Üreticisi'' olabilmeyi Ar-Ge gücümüze borçluyuz. TDG kurumsal yapısının en önemli parçası olarak gördüğü Ar-Ge Departmanı'nda her zaman, ileri teknoloji yazılım ve ürünlerine katkı sağlayacak geliştirmeleri destekler. Çalışanlarından da bu yapıya uygun olarak ekibe güç katacak yenilikçi, aktif ve açık görüşlü bir bakış açısı bekler.

Ar-Ge ekibimizin parçası olmak isterseniz kişisel bilgilerinizi ve özgeçmişinizi konu kısmına ''Özgeçmiş TA-AG'' yazarak ik@testart.com.tr adresine gönderebilirsiniz.Üretim Departmanı

Dünyada çok az sayıda şirketin üretebildiği veri toplama ve test sistemleri, alanında uzman üretim kadromuz tarafından Ankara'daki merkezimizde tamamen yerli olarak dünya standartlarında üretilmektedir. Üretim ekibimiz üstün çalışmalarıyla ileri teknoloji cihaz ve sistemlerimizin ''İlk altı ay boyunca üretimden kaynaklanacak herhangi bir hata vermeyeceğini'' garanti etmektedir.

Üretim ekibimizin parçası olmak isterseniz kişisel bilgilerinizi ve özgeçmişinizi konu kısmına ''Özgeçmiş TA-UR'' yazarak ik@testart.com.tr adresine gönderebilirsiniz.
Satış Departmanı

TESTART'ın kuruluş amacı ürün ve sistemlerimizin gerek yurtiçi gerekse yurtdışı pazar çalışmalarıyla, ilgili tüm sektörlerde bilinirliğini ve satış oranlarını arttırmak ve alanlarında lider konuma getirmektir. Ayrıca yurtdışında konusunda uzman markaların ürünlerinin de Türkiye temsilcilikleri yapılmakta ve Türkiye operasyonları yürütülmektedir. Bu çalışmaların tamamı Satış departmanımız tarafında gerçekleştirilmektedir.

Satış ekibimizin parçası olmak isterseniz kişisel bilgilerinizi ve özgeçmişinizi konu kısmına ''Özgeçmiş TA-SP'' yazarak ik@testart.com.tr adresine gönderebilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.